• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Рейтинг Зеленського за останній місяць піднявся на 4 процентних пункти

Якби президентські вибори проходили на початку березня 2021 року в першому турі найбільше голосів отримав би Володимир Зеленський (19% всіх опитаних або 27% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме)

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать дані опитування Центру Разумкова, передає "ДС".

За даними опитування, мають намір проголосувати за Петра Порошенка 13,5% опитаних і 20% тих, хто прийде на вибори, за Юрія Бойка — 13% і 17%, за Юлію Тимошенко — відповідно 8% і 10%

Крім того, проголосують за Ігоря Смешка — відповідно 5% і 6%, за Володимира Гройсмана — відповідно 2% і 3%, за Руслана Кошулинського — відповідно 2% і 3%, за Олега Ляшка — відповідно 2% і 2%, за Дмитра Разумкова — відповідно 1,5% та 2%, за Анатолія Гриценка — відповідно 1% і 2%, за Олександра Вілкула — відповідно 1% і 1%, за Віталія Кличка — відповідно 1% і 1%

Під час опитування респондентам пропонувалося обрати, за кого з політиків вони проголосували б, якби відбувся другий тур виборів президента України. Другий тур моделювався за участі чотирьох кандидатів: Зеленський, Бойко, Порошенко, Разумков.

Зеленський у випадку електорального суперництва у другому турі з Порошенком, Бойком чи Разумковим стає переможцем президентських виборів.

Разумков перемагає Порошенка і Бойка, а Порошенко перемагає у випадку електорального суперництва у другому турі з Бойком.

Дослідження проведено Центром Разумкова з 5 по 9 березня 2021 року по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Методом інтервʼю "віч-на-віч" за місцем проживання було опитано 2019 респондентів. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Нагадаємо, за даними опитування Центру Разумкова, проведеному в лютому 2021 року найбільше голосів у першому турі отримав би Володимир Зеленський (23% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосувати).

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua