• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Резніков запропонував розмістити в Україні ПВО США для стримування російських агресорів

Україна стурбована намірами Росії розмістити ядерну зброю в окупованому Криму. Для посилення безпеки в країні варто було б розгорнути сили ПВО шляхом розміщення підрозділів США

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив віцепрем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков під час зустрічі в рамках робочого візиту в США з керівником американського фонду "Джеймстаун" Гленом Говардом, інформує "ДС" з посиланням на Мінреінтеграціі.

"Росія вже де-факто окупувала Азовське море і тотально змінила баланс у Чорному, повністю його мілітаризувала. Ми особливо занепокоєні діями Рф, які спрямовані на підготовку Криму до розгортання там ядерної зброї... Важливим є розширення безпековий пакет для України. У першу чергу – за рахунок розгортання сил ПВО, навіть шляхом розміщення американських підрозділів. Наше законодавство це дозволяє", — заявив Резніков.

Він підкреслив, що саме з опорою на Крим Росія здійснює військові операції на Близькому Сході і в Африці, впливає на Балкани.

"Зараз те саме відбувається з Північним потоком-2. Три країни Балтії опиняться під страшенним тиском. Так само під прямою загрозою опинилась Польща. Для України та країн Балтії – це майже гарантована ескалація, а для решти Європи – тотальна залежність у майбутньому і гарантований шантаж. Я переконаний, що треба посилити санкції проти компаній, які втілюють цей проект, і не допустити його запуску", — додав віце-премʼєр.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua