• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Резніков розповів, коли презентують концепцію розвитку кримськотатарської мови

Реклама на dsnews.ua

Концепцію розвитку кримськотатарської мови до 2032 року планується презентувати до 24 січня

Про це повідомив міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, передає "ДС" з посиланням на LB.ua.

"Протягом тижня ми оприлюднимо концепцію розвитку кримськотатарської мови до 2032 року. Це стратегічне питання для всієї української нації. Володіючи "українською тюркською", людина відкриє для себе весь тюркський світ, який нараховує близько 170 млн людей. Це нова якість відносин з Туреччиною, Азербайджаном, країнами Центральної Азії", — зазначив Резніков.

За його словами, Мінреінтеграції вже розпочало представляти елементи підходу до відновлення територіальної цілісності та суверенітету України, в основу якого "умовно покладено концепт "дому об’єднаного". Серед таких елементів — підготовка законопроєкту про основні засади державної політики перехідного періоду та стратегії економічного розвитку Донецької і Луганської областей.

"Головна відмінність нашого підходу від того, що робить ворог: ми окреслюємо шлях на покоління і не боїмося вкладати в розвиток, у довготривалі проєкти", — додав Резніков.

Як писала "ДС", Олексій Резніков вважає, що нова адміністрація у США та інші політичні зміни у світі найближчим часом можуть надати нового імпульсу перемовинам з мирного врегулювання на Донбасі.

    Реклама на dsnews.ua