• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Результати виборів президента не вплинуть на відношення України і США, - посол

Реклама на dsnews.ua

Стратегічне партнерство між США та Україною, а також підтримка українського народу з боку Вашингтона будуть зміцнюватися незалежно від того, хто переможе на виборах

Про це заявив посол України в США Володимир Єльченко, інформує "ДС".

"Я впевнений, що, незалежно від того, хто отримає перемогу на виборах цього року в США, наша дружба та стратегічне партнерство продовжать міцнішати, оскільки і Україна, і Сполучені Штати твердо налаштовані на зміцнення цих відносин", — підкреслив український дипломат під час вебінару, організованого Manor College.

Він нагадав, що двопартійна підтримка українського народу в США зберігалася завжди з часів набуття Україною незалежності, і навіть раніше.

"Немає значення, хто керував Білим домом, або яка партія – Республіканська чи Демократична – контролювала Палату представників або Сенат. Сьогодні, коли Україна переживає найбільші виклики у своїй новітній історії, підтримка США і двопартійний консенсус залишаються твердими",- наголосив Єльченко, слова якого наводить Укрінформ.

Він також висловив вдячність американській стороні за "лідерську позицію щодо збереження трансатлантичної єдності та підвищення тиску на Росію за її агресивну і зловмисну поведінку".

"Кримська декларація, протистояння проєкту Nord Stream II, потужна санкційна політика, надання допомоги у сфері безпеки та оборони, у тому числі летальної зброї, допомога у трансформації наших Збройних сил є прикладами того, наскільки міцними є українсько-американські взаємини", — наголосив дипломат.

Як відомо, 3 листопада у США відбудуться вибори глави Білого дому, а також частково до обох палат Конгресу США.

    Реклама на dsnews.ua