• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

РФ робить все, щоб знизити роль "нормандської четвірки", — представник в ТКГ

Реклама на dsnews.ua

Російська Федерація хоче знизити роль "нормандської четвірки" у врегулюванні ситуації на Донбасі, надавши суб'єктність бойовикам, і тому не подає Тристоронній контактній групі свій варіант плану спільних дій

Про це в ефірі espreso.tv заявив представник окремих районів Донецької області в ТКГ Сергій Гармаш, передає "ДС".

За його словами, Росія повинна надати свій план, щоб ТКГ не обговорювала тільки український. Фінальний план спільних дій має стати компромісом планів Росії і України.

Він також зазначив, що Москва підтримала план бойовиків, оскільки не хоче брати на себе відповідальність.

"Тобто, Росія хоче суб'єктивувати ОРДЛО. Для того, щоб не просто піти від відповідальності за рішення, які будуть прийматися на ТКГ, а щоб знизити роль "нормандської четвірки", — зазначив Гармаш.

Він підкреслив, що сьогодні позиція Німеччини, Франції та України фактично солідарна, а міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров звинуватив Берлін і Париж у зраді.

"Тобто, Росія хоче, щоб питання Донбасу вирішувалося на більш комфортному для неї майданчику. Щоб це був саме майданчик ТКГ, де є ОРДЛО, але де немає Німеччині і Франції", — додав Гармаш.

Нагадаємо, раніше представник Росії в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Борис Гризлов після чергового засідання заявив, що Україна робить все, щоб загострити конфлікт.

    Реклама на dsnews.ua