• USD 36.6
  • EUR 39.9
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Рокадная дорога. Куди Росія зможе перекидати війська з нової залізничної гілки (КАРТА)

Днями з випередженням графіка міністр оборони Росії Сергій Шойгу доповів, що на півдні країни запущено в тестову експлуатацію залізнична гілка в обхід України
Реклама на dsnews.ua

Історія з будівництвом ділянки між станціями Журавка і Міллерово почалася ще в 2015 р. Справа в тому, що ще в радянський час пряма дорога з Москви "на півдня" була прокладена по найкоротшому шляху, без урахування адміністративних меж сусідніх радянських республік - УРСР і РРФСР. У підсумку після 1991 р. всі російські потяги кавказького напряму проїжджали 26 км по Луганській області, двічі перетинаючи державний кордон між Україною і Росією.

Цікаво, що сам залізничний шлях перебуває у віданні ВАТ "РЖД". А ось земля, станція, обладнання, природно, є власністю України. Коли на початку "нульових" РЖД хотіла впорядкувати відносини і укласти з "Укрзалізницею" договір оренди. Але українське законодавство оренди залізничної інфраструктури не передбачає, тому питання повисло в повітрі.

З початком збройних зіткнень на Донбасі питання залізниці перетворився в стратегічно важливий - адже природно, що українські залізничники всіляко стали чинити перешкоди для перевезення вантажів та особового складу цією гілкою. Дійшло до того, що кілька російських солдатів були арештовані на проміжних українських станціях (зокрема, у Крейдовому) за порушення режиму перетину кордону. Природно, що ці випадки були вирішені полюбовно і після оформлення необхідних формальних документів їх відпускали з миром. Не вирішили проблеми і бойові дії літа 2014 р. - проросійські незаконні збройні формування сюди просто не дійшли, хоча спроби були.

Тому навесні 2015 р. у Кремлі було прийнято принципове рішення - терміново будувати дорогу, яка, по суті, повинна була стати основною для постачання угруповання російської армії в Ростовській області. Нова залізнична гілка на той момент здавалася настільки важливою, що її будівництво розпочали, навіть не чекаючи готового проекту. Мало того, для будівництва залучили великі сили міноборони РФ.

Гроші були вкладені колосальні, адже окрім двох електрифікованих ліній у Воронезькій області побудували станції Зайцевку і Сергіївку. У Ростовській області облаштували ще чотири станції - Сохрановка, Кутейникове, Виноградівка, шахти (рос. колодязи). Був побудований також міст через річку Біла Калитви, а також автомобільні та пішохідні переходи.

Планувалося здати всі об'єкти в 2018 р., але вже восени 2017 р. з випередженням графіка залізнична гілка була запущена в експлуатацію. При цьому достеменно невідомо скільки саме грошей встигли освоїти. За різними даними, від 55 до 66 млрд руб. (і це притому, що використовувалася дешева - читай, дармова робоча сила у вигляді солдатів строкової служби та техніка міністерства оборони). Таким чином, цей проект став ще однією гирею на ногах" російського бюджету.

Реклама на dsnews.ua

При цьому ні про яку економіці мови немає - в осяжному майбутньому там просто немає комерційних вантажів таких обсягів, щоб окупити витрати. Мало того, споруда такого масштабного проекту без детального плану в майбутньому може призвести до того, що доведеться вносити зміни, а це додаткові чималі грошові вливання.

Цілком очевидно, що ця ділянка має тільки одне призначення - позбутися контролю з боку України у сфері військових перевезень. Крім того, на випадок великомасштабного військового загострення це дорога буде рокадной - тобто йти паралельно можливої лінії фронту і буде стратегічно важливою для постачання оборонців або наступаючих частин.

Чи свідчить така поспішність з пуском дороги про швидкої великій війні? Навряд чи варто говорити про це - так, наприклад, терміни здачі в експлуатацію кілька разів переносилися. У первісному варіанті взагалі планували побудувати за півроку, що в радянські часи було нормою, у нинішніх російських реаліях - ні. І те, що вона здана саме зараз, є великий елемент випадковості, а не планування.

Чи позначиться це на постачанні бойовиків на території Луганської і Донецької областей? Абсолютно немає - велика частина перевезень для них йде на південь. Або автомобільним транспортом, або залізницею на ділянці Таганрог - Успенка - Іловайськ. До речі, саме тому більшість частин російської армії, терміново перекинута влітку 2014 р. на Донбас або базувалася в Краснодарському краї, Чечні і Дагестані, або була перекинута повітрям на Таганрог.

Таким чином, можна говорити про те, що нова залізнична гілка значно посилить позиції російської армії біля наших кордонів, тим більше що вже заявлено та розпочато розгортання на постійній основі нових дивізій і полків. Тобто навіть після можливого закінчення "гарячої" фази війни на Донбасі неспокійний сусід нікуди не дінеться і нам ще довго доведеться зміцнювати наші східні кордони...

    Реклама на dsnews.ua