• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Роль парламенту у відносинах з МВФ необхідно посилити, - Палиця

Всі договори з міжнародними фінансовими організаціями мають проходити ратифікацію Верховної Ради та відповідати вигідним для України соціально-економічним орієнтирам. Зокрема, не обмежувати економічне зростання та посилення соціального захисту, як це сьогодні відбувається в рамках співпраці з МВФ

Ігор Палиця
Ігор Палиця
Реклама на dsnews.ua

Про це написав на своїй сторінці у "Фейсбук" співголова депутатської групи "Партія "За Майбутнє" Ігор Палиця.

"За чинним Меморандумом з МВФ Україна зобов’язалася не запроваджувати податкові пільги, не обмежувати зростання тарифів на комунальні послуги, а також відмовитись від будь-яких кроків у напрямі покращення пенсійного забезпечення.

Жоден із депутатів Верховної Ради не підписував цей документ. Проте нас фактично зобов’язують в конкретні строки ухвалити законопроєкти, які уряд пообіцяв МВФ.

Треба негайно припинити ганебну практику закритих перемовин з МВФ! В парламентсько-президентській республіці парламент повинен грати вирішальну роль в процесі отримання кредитів на вигідних для країни умовах!", – написав Ігор Палиця. 

Співголова депутатської групи "Партія "За Майбутнє" Ігор Палиця
Співголова депутатської групи "Партія "За Майбутнє" Ігор Палиця

За його словами, депутатська група "Партія "За Майбутнє" пропонує визначити соціально-економічні орієнтири для переговорів із міжнародними фінансовими організаціями та закріпити на законодавчому рівні право Верховної Ради на ратифікацію будь-яких домовленостей з МФО. 

    Реклама на dsnews.ua