• USD 36.6
  • EUR 39.6
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Росія провокує Україну не лише військовим чином, а й дипломатично, - Кулеба

Глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що РФ продовжує провокувати Україну не лише військовим чином, а й у дипломатичній сфері

Росія провокує Україну не лише військовим чином, а й дипломатично;
Росія провокує Україну не лише військовим чином, а й дипломатично; / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив перед початком двосторонньої зустрічі з держсекретарем США Ентоні Блінкеном, передає "ДС" з посиланням на "ЄП".

"Як бачимо, Росія провокує Україну не лише військовим чином, а й дипломатично. Ми й надалі демонструватимемо стриманість. Водночас ми продовжимо працювати з нашими партнерами та закликатимемо їх підготувати пакет стримуючих заходів, і це змусить президента Путіна двічі подумати, перш ніж вдатися до військової сили", — сказав Кулеба.

За його словами, на цьому етапі Україна з союзниками зосереджена на стримуванні Росії.

"Ми не маємо наміру проводити наступальні дії на Донбасі. Україна віддана мирному врегулюванню конфлікту, і я дійсно ціную Сполучені Штати за їхню підтримку України, особливо за їхні зусилля, спрямовані на створення пакета стримування", — наголосив головний дипломат України.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров спровокував дипломатичну суперечку на неформальній зустрічі перед засіданням міністерської ради ОБСЄ у Стокгольмі і отримав рішучу відповідь глави МЗС України Кулеби та держсекретаря США Блінкена.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua