• USD 28.5
  • EUR 34
  • GBP 38
Спецпроєкти

Росія зриває роботу Тристоронньої контактної групи, — постпред в ОБСЄ

Реклама на dsnews.ua

Російська делегація в Тристоронній контактній групі протягом трьох місяців блокує роботу політичної підгрупи

Про це заявив постпред України при міжнародних організаціях у Відні Євген Цимбалюк під час засідання Постійної ради ОБСЄ, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Російська сторона продовжує блокувати роботу політичної робочої групи ТКГ вже майже три місяці, перешкоджаючи будь-якому обговоренню практичних питань, що входять до її порядку денного, і заважаючи виконанню відповідних положень Спільних узгоджених висновків нормандського саміту в Парижі 2019 року", — заявив Цимбалюк.

Він також підкреслив, що моніторинг ОБСЄ зафіксував порушення з боку бойовиків щодо відведення озброєнь.

"За останніх два тижні СММ повідомила про виявлення 95 одиниць озброєння, розміщеного з порушенням ліній відведення, 89 з яких — в окупованих Росією районах Донецької і Луганської областей України", — зазначив дипломат.

Як повідомляла "ДС", міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, член української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Резніков заявив, що переговори ТКГ не приведуть до завершення війни на Донбасі. За його словами, "мінські" переговори є допоміжним логістичним майданчиком для "нормандської четвірки".

    Реклама на dsnews.ua