• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Росія гарантувала, що бойовики "ЛНР" заплатять Україні борги за воду - Оліфер

Реклама на dsnews.ua
Більше ніяких досягнень на переговорах у Мінську не сталося

На непідконтрольної Україні частині Донбасу вперше визнали проблему наявності боргів перед українським бюджетом та необхідність їх погашення. Як передає "ДС", про це заявила прес-секретар представника України на переговорах у Мінську Леоніда Кучми Дарка Оліфер на своїй сторінці в Facebook.

"В Мінську закінчено засідання Тристоронньої контактної групи.... Механізм розрахунків за воду перед Україною, яку споживають в окремих районах Луганської області, погоджений з урахуванням гарантій з боку Росії цих платежів. Фактично, вперше на непідконтрольної Україні частині Донбасу визнали проблему наявності боргів перед українським бюджетом та необхідність їх погашення", - повідомила Оліфер.

В Минске окончено заседание Трехсторонней контактной группы. Прекращение огня и отвод тяжелых вооружений остаётся...

Gepostet von Darka Olifer am Mittwoch, 27. Januar 2016

Крім того, учасники зустрічі домовилися, що до середини лютого буде відкрито автомобільний пункт пропуску в Луганській області (Лисичанськ - Гірське - Золоте - Первомайськ - Стаханов).

"Припинення вогню і відведення важких озброєнь залишається ключовою умовою як повноцінного вирішення гуманітарних, економічних, політичних питань, так і виконання Мінських угод в цілому. Окремо Україна ставить питання відновлення контролю за українсько-російським кордоном.... В політичних питаннях позиція України залишається незмінною: вибори на непідконтрольної Україні частині Донбасу повинні пройти за українським законодавством, за участю українських партій, українських журналістів і міжнародних спостерігачів", - розповіла прес-секретар Кучми.

Також вона повідомила, що питання звільнення полонених раніше заблокований з боку представників проросійських бойовиків.

Дата наступної зустрічі Тристоронньої контактної групи буде залежати від результатів зустрічі міністрів закордонних справ країн Нормандської четвірки, яке заплановано на першу декаду лютого.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", раніше координатор групи "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук заявив, що ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький буде відсторонений від керівництва найближчим часом. Нібито, це питання буде вирішене найближчим часом під час візиту в Луганськ представника президента Російської Федерації Владислава Суркова.

    Реклама на dsnews.ua