• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Росія може вдатися до терактів після запуску "Північного потоку-2", — Аваков

Президент Росії Володимир Путін заявив, що перша нитка російського газопроводу "Північний потік-2" добудована. У зв'язку з цим в Україні не виключають терактів з боку Російської Федерації

Арсен Аваков
Арсен Аваков
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає "ДС".

"Ми говоримо про реальні загрози. Путін вчора заявив, що "Північний потік-2" добудований, перша нитка. Газ все ще транспортується в Європу нашим газопроводом, і повинен транспортуватися деякий час далі, але потім Путін, швидше за все, захоче газ пустити в обхід України", — заявив він.

Аваков не виключив спроб терактів на українській ділянці газопроводу.

"Тому ми очікуємо, що будуть спроби терактів на нашій ділянці газопроводу і скажуть: "Ви бачите, ми хочемо, але ось вони, тому пускаємо газ через "Північний потік-2". І такої інформації розвідувальної у нас достатньо", — підкреслив глава МВС України.

За його словами, Україна розглядає різні сценарії і посилює реагування на обʼєктах критичної інфраструктури.

"Тому ми переглядаємо різні сценарії і посилюємо реагування, в тому числі на обʼєктах критичної інфраструктури, газової інфраструктури, дамбах і т.д", — додав він.

Нагадаємо, раніше президент РФ Володимир Путін висловився про можливість припинення транзиту газу через Україну після запуску "Північного потоку-2".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua