• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Росія пішла на поступки в лікуванні політв'язня Бекірова, - Денісова

Реклама на dsnews.ua
Тяжкохворий кримськотатарський активіст Едем Бекіров, утримуваний російськими окупантами, направлений у лікарню в Сімферополі

Про це в Facebook повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова, інформує "ДС".

"Тільки що адвокат Едему Бекірова повідомив, що сьогодні його підзахисного, який міститься в Сімферопольському СІЗО, був доставлений в лікарню ім. Семашко. Його оглянули ендокринолог, невропатолог, кардіолог, а також були взяті аналізи крові і сечі. У вівторок, 27 серпня, очікується госпіталізація Бекірова в Республіканську лікарню неврології громадянського типу для подальшого стаціонарного обстеження, яке триватиме 7-8 днів", - написала вона в соцмережі.

Вона додала, що за результатами зазначених обстежень буде скликана лікарська комісія, яка повинна визначити, чи може Бекіров міститися в умовах СІЗО.

"Сподіваюся, що за результатами обстежень Едему Бекірову буде надана необхідна медична допомога в повному обсязі, а також вдасться змінити запобіжний захід з утримання під вартою на домашній арешт. Оскільки проведення цих обстежень ініціює уряд РФ, то можна говорити про виконання другого рішення Європейського суду з прав людини по кримському татаринові Едему Бекірову", - зазначила омбудсмен.

Як повідомляла "ДС", раніше суд окупантів вирішив поки не етапувати Бекірова в Красноперекопськ.

    Реклама на dsnews.ua