• USD 27.6
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Росія вважає, що ОРДЛО на переговорах ТКГ може представляти Янукович

Реклама на dsnews.ua
У Москві не вважають Дениса Казанського та інших нових переговірників у ТКГ представниками ОРДЛО, для них вони — представники України, а от якщо "ЛДНР" покличуть екс-президента Віктора Януковича — він може представляти їх

Про це виданню "Комерсант" повідомив джерело в російських держструктурах, який включений в переговорний процес, передає "ДС".

На цьому тижні українська сторона вперше запросила в ТКГ представників ОРДЛО з числа вимушених переселенців. Донецьку область в політичній групі ТКГ представляють журналісти Сергій Гармаш і Денис Казанський. Представниками від Луганської області стали лікар Костянтин Лібстер і юрист Вадим Горан. Київ ввів їх як альтернативу представникам "ДНР" і "ЛНР", які беруть участь у засіданнях.

Співрозмовник "Комерсанта" назвав залучення Україною переговори альтернативних представників Донецька та Луганська "відволікаючим маневром", що демонструє небажання української сторони виконувати Мінські угоди та домовленості, досягнуті на грудневому саміті "нормандської четвірки" в Парижі.

За його словами, введених в ТКГ переговірників і Москва, і "ЛДНР" розглядають як членів української делегації, а не представників ОРДЛО.

"Київ не може сам призначити представників конфліктуючої сторони. Їх повинен Донецьк і Луганськ представляти. А якщо "ДНР" і "ЛНР" приведуть екс-президента України Віктора Януковича і будуть з ним говорити про врегулювання конфлікту?" — заявило джерело видання.

    Реклама на dsnews.ua