• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Росія висуне неприйнятні вимоги щодо обміну полоненими, - Лою

Реклама на dsnews.ua
Російська сторона буде висувати неприйнятні для України умови обміну полоненими

Про це заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, передає "ДС" з посиланням на телеканал "Прямий".

"З перших днів, як ситуація на Сході була взята під контроль безпосередньо самими російськими керівниками, а не тими блукаючими бандформуваннями, які були на початку. З того моменту, фактично, обмін або звільнення полонених наших перетворився на відвертий шантаж української центральної влади з боку Російської Федерації. Доходило навіть до того, що нам висували економічні вимоги", - сказав він.

Тука прогнозують, що список вимог Росії збільшиться.

"Я переконаний, що вони будуть тиснути і висувати все нові і нові неприйнятні для нас умови. А в момент, коли з політичної точки зору, все буде для нас дуже невигідно, вони погодяться на певні кроки по обміну. Я припускаю, що, швидше за все, буде не на всіх, а якісь невеликі групи ", - сказав заступник міністра.

Нагадаємо, в даний час в полоні терористів на Донбасі знаходиться понад 140 осіб.

Перший віце-спікер Ірина Геращенко заявила, що на переговорах Тристоронньої контактної групи в Мінську бойовики підтвердили місцезнаходження 87 заручників, про яких було відомо українській стороні.

    Реклама на dsnews.ua