• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Росіянин попросив притулку в Україні на кордоні Луганщини

Реклама на dsnews.ua

У Луганській області громадянин Росії попросив притулку в Україні, якого затримали прикордонники при порушенні перетину кордону

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства внутрішніх справ, передає "ДС".

"У Луганській області затримали порушника кордону в камуфляжі з військовим рюкзаком. У нього був тільки армійський рюкзак з набором для виживання, мобільний телефон і кілька тисяч російських рублів. За словами порушника, всі необхідні для цієї подорожі речі він придбав у спеціалізованому магазині", — вказано в повідомленні.

За словами затриманого, він родом з Казані. З 2008 року очолював філію організації, діяльність якої спрямована на зміну чинної влади в Російській Федерації. З 2016 року активно підтримував в соцмережах і матеріально український полк "Азов".

"За свої погляди неодноразово був засуджений, і через постійні погрози, ймовірного нового арешту та побоюючись за своє життя і здоров'я, вирішив втекти з країни", — йдеться в повідомленні.

Для з'ясування обставин незаконного перетинання кордону росіянина доставили до прикордонного підрозділу.

"При складанні справи про адміністративне правопорушення за ч.2 ст. 204-1 (незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України) чоловік звернувся із заявою, адресованою компетентним органам про визнання його біженцем на території України або особою, яка потребує додаткового захисту", — інформують в МВС.

Зараз правова оцінка дій іноземця триває.

Нагадаємо, з початку 2020 року Державна міграційна служба України визнала біженцями 17 громадян Російської Федерації.

    Реклама на dsnews.ua