• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Російські силовики заявили, що затримали Гриба в РФ. Сам він сказав, що його затримували у Білорусі інші люди

Реклама на dsnews.ua
Російські силовики в суді по справі незаконно утримується в Росії українця Павла Гриба заявили, що затримали його в Смоленської області РФ

Трьох свідків у справі Гриба суд допитував по відеозв'язку з гарнізонним військовим судом Смоленська, передає "ДС" з посиланням на "Кавказький вузол".

Олександр Беспалов, в серпні 2017 року обіймав посаду старшого оперуповноваженого управління карного розшуку по Смоленській області, а нині - директор автосервісу, заявив, що разом із співробітниками Євгеном Матюховым і Олександром Мазуровым нібито зустріли Гриба на вокзалі в Ярцево і вирішили перевірити його документи, на що він надав паспорт громадянина України без імміграційної картки. За словами Беспалова, Гриб "вів себе підозріло".

Силовик сказав, що українець погодився їхати з ними у відділ поліції, де було встановлено, що він нібито знаходиться в розшуку, і про його затримання повідомили у Федеральну службу безпеки РФ. Також, за словами екс-співробітника поліції, до українцю не застосовували насильство.

Допитані Мазурів і Матюхов дали такі ж свідчення, як і Беспалов.

Гриб заявив, що бачить допитаних силовиків вперше і його затримували не вони. Українець додав, що його затримали в білоруському місті Гомель (110 км від Ярцево) і відвезли в Росію.

Нагадаємо, раніше "ДС" повідомляла, що до українського політв'язня Павла Гриба, викраденого спецслужбами РФ в Білорусі, не доходить кореспонденція.

    Реклама на dsnews.ua