• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Російський депутат: Ми помилилися в 2014, коли зупинилися в Маріуполі

Реклама на dsnews.ua
Депутат Держдуми РФ Костянтин Затулін заявив, що Росії в 2014 році не варто зупинятися в Маріуполі

Про це він сказав в опублікованому 5 вересня інтерв'ю пропагандистському "Федеральному агентству новин" РФ, передає "ДС".

На питання, коли Росія визнає Донецьк і Луганськ, він відповів, що не був у цих містах з 2014 року, щоб не брехати місцевим жителям. "Не хочу розповідати їм про молочні ріки і кисільні береги, що завтра їх визнають. Я знаю, що є люди, які легко роблять це розповідають про пориві духу, як, наприклад, [головний редактор російської газети "Завтра", пропагандист] Олександр Проханов. Можуть годинами причому. Але вони - люди творчі і безвідповідальні, можуть як завгодно довго це розповідати", - пояснив Затулін.

За словами депутата Держдуми, він "не дуже розуміє", на що російська сторона готова в цьому питанні. "Один раз ми зробили найтяжчу помилку: в 2014 році, у вересні, коли зупинилися в місті Маріуполі. Деяким людям здається, що якщо раптом ми завжди потім можемо. Але так не буває. Вікно можливостей схлопывается", - сказав Затулін.

Збройний конфлікт на сході України почався в квітні 2014 року. Бойові дії ведуться між Збройними силами України та окупаційної російської армії. З середини квітня 2014 року міськрада Маріуполя був захоплений бандами сепаратистів, а після 9 травня, коли терористи захопили місцеве управління МВС, місто повністю перейшов під контроль. 13 червня 2014 року українські добровольчі батальйони штурмували позиції терористів і відбили Маріуполь.

    Реклама на dsnews.ua