• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Ryanair буде літати з Херсона

Реклама на dsnews.ua
З міжнародного аеропорту "Херсон" будуть запущені рейси лоукостера Ryanair

Про це на прес-конференції заявив радник міністра інфраструктури Юрій Гусєв, повідомляє "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Я як радник міністра інфраструктури можу повідомити вам секретну інформацію, Ryanair буде літати в Херсоні", - заявив Гусєв.

За його словами, Ryanair, як і інші лоукости, сьогодні розглядає Херсон як хаб на півдні України".

Як зазначив радник міністра інфраструктури, зараз херсонський аеропорт, пасажиропотік якого вже перевищує 100 тисяч пасажирів, що є найбільш привабливим в Україні.

"Згідно з висновками міжнародної фінансової корпорації, яка проводила дослідження регіональних аеропортів України, пасажиропотік в аеропортах значно зростає, і аеропорт Херсона є найбільш привабливим", - підкреслив чиновник.

За його словами, стільки в Херсоні ще не літало пасажирів за час незалежності України.

"До кінця року число пасажирів аеропорту "Херсон" буде вже 130-140 тисяч", - підкреслив Гусєв.

Як відомо, у планах авіакомпанії - збільшення кількості аеропортів, з яких будуть відправлятися рейси. Зараз розглядаються Одеса, Харків, Херсон, Дніпро.

Ryanair пропонує польоти з Києва в шість міст Польщі, по одному напрямку в Німеччину, Іспанію, Литву, Словаччину, Великобританію і Швецію, а також по два напрямки зі Львова до Німеччини і Польщі, одне - у Великобританію.

Нагадаємо, пілоти ірландського лоукостера Ryanair в середу, 12 вересня, проведуть добовий страйк у всіх німецьких аеропортах.

    Реклама на dsnews.ua