• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Рибалити в Азовському морі можна тільки порадившись з Росією, - госрыбагенство

Реклама на dsnews.ua
Рибалки з 2019 року не будуть мати право добувати ресурси в Азовському морі без протоколу спільної українсько-російської комісії з питань рибальства

Про це передає "ДС з посиланням на Укрінформ.

"Відсутність Протоколу (українсько-російської комісії з питань рибальства в Азовському морі) позбавить українських рибалок можливості добувати водні біоресурси в законодавчому полі", - йдеться в повідомленні відомства.

Наголошується, що поточна ситуація в Азовському морі може призвести до непередбачуваних наслідків, у тому числі, посилення тиску на українських рибалок, втрату акваторії активного промислу і як наслідок падіння загального вилову водних біоресурсів.

У Госрыбагентстве запевняють, що в межах компетенції вживають всі необхідні заходи для захисту українських рибалок. Відомство проводить консультації з центральними органами виконавчої влади з метою створення правових умов для здійснення промислової діяльності в басейні Азовського моря у 2019 році.

За інформацією Держрибагентства, поки промисел в Азовському морі здійснює 91 суб'єкт господарювання, який отримав дозволу на промисловий вилов водних біоресурсів з залученням понад 800 суден і човнів різної довжини.

Крім того, в агентстві повідомили, що в період з 26 листопада по 7 грудня цього року (за оперативними даними) вилов водних біоресурсів в Азовському морі склав понад 920 тонн.

    Реклама на dsnews.ua