• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

З надбавками нардепи будуть отримувати більше 30 тис грн на місяць

Реклама на dsnews.ua
Зарплата народних обранців зросте після підвищення посадових окладів

Після прийняття постанови №7172 про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України, якою збільшено посадові оклади, народні депутати будуть отримувати більше 30 тис грн на місяць, - про це "ДС" повідомили джерела в апараті ВР.

Крім власне окладу нардепам покладено ще ряд надбавок і виплат. Таким чином, щомісяця народні обранці будуть отримувати не менше 30 тис грн. "У місяць 34 тис грн "брудними", - сообшіл "ДС" один з джерел. Раніше про суму того ж порядку говорив перший заступник голови комітету з питань регламенту та організації роботи Ради Павло Пинзеник.

Він зазначав, що в законі про статус народного депутата україни говориться, що парламентарії в плані матеріального і соціально-побутового забезпечення прирівнюються до членів Кабінету міністрів. Зокрема, надбавки до окладу, що встановлюється парламентом, розраховуються за прикладом урядових. Проте депутатський оклад прирівняли до міністерського лише 7 грудня 2017-го. Що стосується надбавок, то їх будуть встановлювати комітети з питань регламенту і бюджету.

Як писала "ДС", народні депутати проголосували за постанову №7172 про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України. Воно, зокрема, передбачає підвищення окладів нардепів до рівня міністрів.

    Реклама на dsnews.ua