• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Саакашвілі потрапив в "чистилище" Миротворця "

Реклама на dsnews.ua
Ресурс "Миротворець" заніс екс-главу Одеської ОДА Михайла Саакашвілі в розділ "Чистилище", де розміщує людей, які, на думку керівництва сайту, заслуговують статус персони нон ґрата в Україні

Про занесення політика в базу сайту повідомив в Facebook один із засновників ресурсу Мирослав Олешко, передає "ДС".

"Михайло Саакашвілі офіційно доданий в базу Центру Миротворець.
Тепер він нічим не відрізняється від терористів, бойовиків, сепаратистів і військовослужбовців Росії, які зруйнували нашу кордон в Криму і на Донбасі", - написав він.

На пункті пропуску "Шегені" активісти і соратники Саакашвілі побили прикордонників і "затягнули" політика на територію України. Прикордонники готують подання на Саакашвілі в прокуратуру. Саакашвілі мав намір прибути в Україну поїздом Перемишль - Київ, незважаючи на те, що на кордоні його не хочуть пропускати через позбавлення громадянства. "Укрзалізниця" відмовилася здійснювати рейс, поки він не зійде з поїзда.

Зрештою, позбавлений українського громадянства політик вирішив повернутися до плану перейти кордон на автобусі. Вибрав для цього найближчий до залізничної станції пункт Шегині.

Екс-президент Грузії Саакашвілі 10 вересня планував повернутися в Україну. Політик, за його словами, подорожує з українським паспортом, хоча президент Петро Порошенко в липні позбавив його громадянства України.

Спочатку планувалося, що він перетне українсько-польський кордон у пункті пропуску "Краковець". Зустрічати його там планували представники "Руху нових сил", політики й активісти. Потім було прийнято рішення, що Саакашвілі прибуде в Україну не автобусом, а потягом з Перемишля. Між тим, у Державній прикордонній службі заявили, що не збираються пропускати Саакашвілі в Україну. Напередодні у польському Жешуві Саакашвілі зустрівся з лідером "Батьківщини" Юлією Тимошенко, яка пояснила, що вирішила підтримати його, щоб "зупинити авторитаризм" в Україні.

Довідка. В кінці липня президент України Петро Порошенко указом позбавив українського громадянства екс-главу Одеської ОДА і лідера Руху нових сил Михайла Саакашвілі, якого сам же в травні 2015 році ввів в громадянство.

    Реклама на dsnews.ua