• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Саакашвілі Шредінгера: Соратники Міхо не змогли сказати, в наметі він чи ні

Реклама на dsnews.ua
Соратники екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі втратили його з виду

Про це стало відомо "Українській правді" за підсумками бесіди з різними шанувальниками Саакашвілі, передає "ДС".

Так, у таборі під Верховною Радою представники самооборони і координатори сцени сказали, що Саакашвілі 7 грудня не бачили.

Адвокати і представники "РНС", з якими спілкувалися журналісти, припускали, що Саакашвілі може бути в наметовому містечку, але зазначали, що самі його там не бачили і по телефону з ним не спілкувалися.

Один з лідерів "РНС" Юрій Дерев'янко вранці повідомив, що останній раз бачився з Саакашвілі близько 12 - ї години ночі, коли після ефіру заїжджав в наметове містечко після ефіру.

Дерев'янко зазначив, що у Саакашвілі погіршився стан здоров'я.

"На рахунок, здоровий, - не впевнений, бо вчора він не дуже добре себе почував", - сказав він.

Один з адвокатів Саакашвілі Павло Богомазов розповів, що "за станом на вечір пан Міхеїл був у наметовому містечку".

"Де він ночував, не готовий сказати, тому що не в курсі", - сказав адвокат.

Він також додав, що станом на ранок 7 грудня, підозри, спрямованого ГПУ поштою не отримував.

Інший захисник Саакашвілі Руслан Чорнолуцький запевнив, що Саакашвілі ні від кого не ховається, незважаючи на те, що отримує погрози, але сказати, де він знаходиться зараз, також не зміг.

"Він готовий співпрацювати із слідством, він не ухиляється, він не втікач, з-під варти не втік, бо у нього немає процесуального статусу. Не можу коментувати, де він зараз, де він був вночі, тому що сьогодні його не бачив. Я вчора бачив".

Він також підтвердив, що лідер "РНС" після останніх подій захворів.

На прохання зателефонувати і запитати, де саме Саакашвілі зараз, адвокат сказав: "Якщо я зможу (зателефонувати - ред.), то ми тільки по справах контактуємо і в крайньому випадку. Ще раз підкреслюю: нікуди він не втік, не ховається. У нього поганий стан, людина може відпочивати, у нього стрес такий дуже серйозний. Вчора весь день він був у наметі, і я особисто бачив, як він у такому незручному положенні, в одязі, просто відпочивав, спав", - підсумував Чорнолуцький.

Прес-секретар "РНС" Мар'яна Почтар сказала: "Єдине, що я знаю, що він постійно знаходиться в наметовому містечку".

Соратник екс-президента Грузії Давид Сакварелідзе на питання журналістів, де знаходиться Саакашвілі, відповів: "Все там же (в наметовому містечку - ред.)".

Прес-секретар Саакашвілі Яна на питання про місцезнаходження лідера "РНС" не відповіла.

У той же час депутат від "Народного фронту" і соратник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі каналу NewsOne повідомив, що вранці Саакашвілі "вдруге проривався в готель "Київ", щоб піти помитися де-то у кого-то в номері, але його не пустили".

    Реклама на dsnews.ua