• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Саакашвілі заявив, що приїде в Україну легально і помахав українським паспортом

Реклама на dsnews.ua
Екс - голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі сказав, що має легальні шляхи перетину України

Про це він сказав під час прес-конференції у Варшаві, повідомляє "ДС" з посиланням на Укрінформ.

"Я збираюся перетинати кордон з українським паспортом або за іншими документами. Я маю кілька легальних шляхів, щоб перетнути кордон", - заявив Саакашвілі, при цьому додавши, що не бажає "розкривати всі карти".

Саакашвілі продемонстрував на прес-конференції український паспорт, зазначивши, що він їм дорожить і не збирається його віддавати. Екс-глава Одеської ОДА зазначив, що з цим паспортом він подорожує по всьому світу.

"За нього я виїхав з США і в'їхав в Польщі, побував у Німеччині, Австрії, Угорщині, Швейцарії та напередодні в Брюсселі. І ніде у мене не виникало проблем", - сказав він.

Саакашвілі зазначив, що має намір перетнути польсько-український кордон в пункті пропуску "Краковець" у неділю, 10 вересня, о 14 годині.

"Я їду в Перемишль і звідти на "Краковець", де мене зустрічають члени українського парламенту, зокрема політики "Самодопомоги", Юлія Тимошенко, Анатолій Гриценко та члени моєї партії", - заявив Саакашвілі.

Він повідомив, що це не означає створення з ними спільної політичної сили.

"Коли мова йде про захист прав українців, то зараз потрібно проявити солідарність", - сказав він.

Саакашвілі додав, що, крім політиків, на кордоні його будуть зустрічати і прості українці, які приїдуть з усієї України".

Саакашвілі також стверджує, що у нього є інформація про те, що з України "вислані в Польщу дві оперативні групи, які стежать за всіма його діями".

"За мною треба шпигувати: я відкритий і всі мої дії є відкритими", - заявив він.

Саакашвілі також повідомив, що в суботу він відправляється в Перемишль, де зустрінеться з місцевою владою.

Нагадаємо, що Державна прикордонна служба закликала українців не їхати в Польщу через КПП "Краківець" 9-12 вересня із-за політичних акцій у зв'язку з приїздом Міхеїла Саакашвілі.

10 вересня робота журналістів у пункті пропуску "Краковець" буде обмежена, але поруч буде місце для комунікації.

    Реклама на dsnews.ua