• USD 36.6
  • EUR 35
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Сакварелідзе "запросили" на допит в ГПУ у День дурня

Допит 1 квітня - це символічно
Фото: УНІАН
Фото: УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Колишнього заступника генерального прокурора - прокурора Одеської області Давида Сакварелідзе викликали в п'ятницю, 1 квітня, на допит в Генеральну прокуратуру України. Як передає "ДС", про це Сакварелідзе повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Щойно мені телефонував заступник начальника створеного нещодавно в ГПУ департаменту, який займається відверто замовними справами, в тому числі і проти моєї команди - "шановний" пан Сус. Він запросив мене в п'ятницю на допит у справі про "зникнення" 2 млн. американських доларів", - повідомив Сакварелідзе.

Только что мне звонил заместитель начальника созданного недавно в ГПУ департамента, который занимается откровенно...

Gepostet von David Sakvarelidze am Mittwoch, 30. März 2016

"Цей самий Сус кілька днів тому під загрозою пред'явлення підозр, маючи на руках дозвіл на проведення обшуків, шантажував працівників Генеральної інспекції і схиляв їх до "співпраці", щоб отримати помилкові показання, які згодом повинні були бути використані на брифінгу з метою дискредитації мене та нашої команди", - додав екс-заступник Шокіна.

Сакварелідзе повідомив, що запропонував Сусу надіслати офіційне повідомлення із зазначенням інформації про виробництво, дату і час проведення допиту.

"Я без проблем прийду на допит і допоможу слідству, а також чітко поясню, як саме працює міжнародна технічна допомога в тому випадку, коли є довіра до державних інститутів країни. На жаль, до тих пір, поки ідеологія ГПУ буде глибоко "шокинской", бєспрєдєлу не буде кінця", - упевнений він.

Сакварелідзе заявив, що дав Сусу зрозуміти, що він "замість того, щоб займатися реальною роботою, здійснює по суті кримінальні злочини, шантажуючи і тероризуючи ідеалістів, які займалися справою "діамантових прокурорів". У відповідь Сус заявив, що просто робить свою роботу.

"Для того, щоб знову ж таки з громадянської позиції допомогти Україні максимально безболісно вийти з досить скандальної ситуації, пов'язаної з можливими допитами послів іноземних держав такими як пан Сус, я, безумовно, готовий дати будь-які необхідні роз'яснення про роботу донорських організацій. До речі, я також вимагаю, щоб мій допит був записаний на відео", - уклав Сакварелідзе.

За його словами, у розмові Сус заперечував будь-які зустрічі з членами команди Сакварелідзе, але у нього є доказ.

"Подивившись ефір передачі Шустер live Будні від 24 березня, можна побачити, як наш працівник був змушений залишити його для зустрічі з іншого нашою колегою, яка відбувалася в кафе біля будинку. Саме біля цього місця у цей же час перебувала машина відчайдушного "шукача" 2 млн. доларів Суса і його "наружки" з працівниками СБУ Київської області", - пояснив колишній заступник Генпрокурора.

Як повідомляла "ДС", одним з останніх рішень Віктора Шокіна на посаді генпрокурора України стало звільнення 29 березня свого заступника Давида Сакварелідзе, якого притягнуто до дисциплінарної відповідальності "за грубе порушення правил прокурорської етики".

Президент Петро Порошенко заявив, що звільнення Сакварелідзе не було з ним погоджено і пообіцяв відновити його на посаді.

    Реклама на dsnews.ua