• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

"Саме час уряду мобілізувати сили для запобігання другої хвилі COVID-19", - Зеленський

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський дав доручення уряду мобілізувати сили для уникнення другої хвилі коронавирусной інфекції COVID-19

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

«Україна вміє мобілізуватися, якщо треба. Конкретно уряду мобілізувати сили для запобігання другої хвилі коронавирусной інфекції, яка може мати страшні наслідки не лише для економіки, але і для нашого людського капіталу », — сказав Зеленський.

Враховуючи стрімке зростання кількості випадків захворювання коронавирусной інфекцією COVID-19 в Україні Президент дав доручення Прем'єр-міністру Денису Шмыгалю невідкладно провести комплексну оцінку готовності лікарень для надання допомоги хворим, забезпечити заклади всім необхідним обладнанням.

Крім того, глава держави наказав уряду забезпечити медичних працівників засобами індивідуального захисту у повному обсязі та посилити контроль за дотриманням карантинних заходів.

Також Кабмін повинен переглянути режим роботи контрольно-пропускних пунктів в'їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Нагадаємо, в Україні станом на 8 серпня лабораторно підтверджено 79 750 випадків COVID-19, з них за добу — 1489.

    Реклама на dsnews.ua