• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

САП має намір оскаржити передачу в ДБР справи заступника глави ОПУ

Реклама на dsnews.ua

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) оскаржить передачу в Державне бюро розслідувань (ДБР) справи, в якій фігурує заступник глави Офісу президента Олег Татаров

Про це йдеться в повідомленні САП, передає "ДС".

"Інформуємо, що прокурорами САП буде оскаржено рішення слідчого судді Печерського районного суду про зобов'язання Генерального прокурора доручити розслідування цього кримінального провадження іншому органу", — сказано в повідомленні.

Прокурори відзначають, що забезпечуючи процесуальне керівництво, САП працює виключно в рамках законодавства, а підсумком роботи в кожному кримінальному провадженні повинна стати не скасування підозри через процесуальні прорахунки, а обґрунтоване і законне судове рішення.

У САП запевняють, що всі процесуальні рішення, зокрема й повідомлення про підозру, буде прийнято виключно і в порядку визначеному в кримінальному процесуальному законодавстві, а не "з огляду на примхи чи уїдливі коментарі кого-небудь".

Відзначимо, Печерський суд постановив передати справу, в якій фігурує заступник голови Офісу президента Олег Татаров з Національного антикорупційного бюро в Державне бюро розслідувань.

Рішення ухвалив суддя Сергій Вовк. До суду звернувся з відповідним позовом адвокат одного з підозрюваних у цій справі.

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що не готовий передати справу.

Нагадаємо, раніше директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник підтвердив інформацію, яка раніше з'явилася в ЗМІ, про те, що Печерський суд Києва передав справу, в якій фігурує заступник глави Офісу президента Олег Татаров, з НАБУ в Державне бюро розслідувань.

    Реклама на dsnews.ua