• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Сайт КСУ не працює третю добу після указу Зеленського по Тупицькому

Сайт Конституційного суду України перестав працювати після указу президента Володимира Зеленського, який скасував призначення суддями Олександра Тупицького і Олександра Касмініна. Сторінка не відкривається досі

Сайт Конституційного суду України не відкривається з 27 березня
Сайт Конституційного суду України не відкривається з 27 березня
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили в суді агентству "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

"Сайт не працює з того моменту, як був оприлюднений указ про скасування указів про призначення Тупицького і Касмініна", — повідомили в суді.

Також там зазначили, що причини технічної несправності все ще встановлюються.

Нагадаємо, 27 березня Володимир Зеленський скасував указ президента від 14 травня 2013 року про призначення Олександра Тупицького і Олександра Касмініна суддями Конституційного Суду України. Представник президента в КСУ Федір Веніславський заявив, що таке рішення є законним і пов'язано з діями Тупицького, які легалізували анексію Криму.

Раніше, 29 грудня 2020 року, Володимир Зеленський відсторонив від виконання обов'язків судді глави КСУ Олександра Тупицького.

У січні Державне бюро розслідувань заявило, що Тупицькому повідомили про підозру. Голови КСУ підозрюють у правопорушеннях, передбачених ч. 2 ст. 384, ст. 386 КК України про дачу завідомо неправдивих показань, штучне створення доказів і підкуп свідка.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua