• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

СБУ блокували на Прикарпатті механізм нелегальної міграції в ЄС

Реклама на dsnews.ua
В Івано-Франківській області правоохоронці блокували механізм нелегального переправлення громадян України та іноземців через державний кордон в одну з країн Європейського Союзу.

Про це повідомили в прес-центрі Служби безпеки України, передає "ДС".

За даними спецслужби, житель області, працівник одного з туристичних агентств, разом зі спільниками налагодив виготовлення підроблених паспортів громадян України, на підставі яких виготовлялися закордонного паспорта. Замовники отримували документи з внесеними до них помилковими установочними даними особи. В подальшому зловмисник обіцяв "клієнтам" допомогти нелегально перетнути кордон. Вартість такої "послуги" становила дві тисячі євро.

Правоохоронці затримали організатора протиправної схеми при передачі фіктивного паспорта і отримання грошей за переправлення чергового замовника через державний кордон.

Під час обшуків в офісі організатора вилучено внутрішні і закордонні українські паспорти, печатки, штампи і "чорну" бухгалтерію, доводять проведення протиправної оборудки.

Організатор схеми затриманий згідно ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України. В рамках кримінального провадження тривають невідкладні слідчі дії щодо встановлення всього кола причетних до протиправної схеми.

    Реклама на dsnews.ua