• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

СБУ назвала причину обшуків в "Укроборонпромі"

Реклама на dsnews.ua

Служба безпеки України проводить обшуки в приміщеннях держпідприємств "Укрспецекспорт", "Укроборонпром" і в одній з іноземних структур в рамках розслідування справи про державну зраду

Так, обшуки проведено, щоб задокументувати факти можливої причетності посадовців до діяльності в інтересах однієї з країн Південної Азії на шкоду обороноздатності, державної, економічної та інформаційної безпеки України, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу СБУ.

Обшуки в "Укрспецекспорті"
Обшуки в "Укрспецекспорті"

Повідомляється, що Служба встановила, що представники українського спецекспортера завдали Україні близько 100 млн доларів збитків.

Слідчі дії в "Укроборонпромі"
Слідчі дії в "Укроборонпромі"

"Протиправна діяльність представників вітчизняного спецекспортера пов'язана з штучним залученням посередницької іноземної структури, що призвело до можливої втрати Україною ринків озброєння в окремих країнах азіатського регіону, гальмування діючих контрактів "Укрспецекспорту", а також створення перешкод для укладення нових зовнішньоекономічних контрактів", — вказали в правоохоронці .

В який саме іноземної структурі проводилися обшуки, в українській спецслужбі не уточнюють.

Нагадаємо, раніше в "Укроборонпромі" повідомили, що співробітники СБУ проводять в середу, 3 грудня, обшуки в приміщеннях концерну і компанії-спецекспортера "Укрспецекспорт" у зв'язку з виконанням зовнішньоекономічних контрактів.

    Реклама на dsnews.ua