• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

СБУ офіційно повідомила про початок розслідування справи про Харківські угоди 2010 року

Служба безпеки України почала з'ясовувати обставини підписання та ратифікацію Харківських угод 2010 року

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби СБУ, передає "ДС".

«Головне слідче управління Служби безпеки України розпочало досудове розслідування за фактом вчинення державної зради у період з 2008 по 2010 роки. Кримінальне провадження відкрито щодо службових осіб органів державної влади», – заявили в СБУ.

Слідчі досліджують, зокрема, обставини підготовки та підписання 21 квітня 2010 року «Угоди між Україною і Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту РФ на території України до 2042 року», дотримання регламенту та процедур під час її затвердження депутатами Верховної Ради.

За попередніми даними слідства, підписання цього документу призвело до збільшення кількості особового складу військових формувань та спецслужб РФ, причетних до анексії території АР Крим.

«З метою всебічного, повного і неупередженого дослідження обставин кримінального провадження проводяться відповідні слідчі та процесуальні дії», – розповіли в СБУ.

Нагадаємо, 11 березня РНБО доручила СБУ вивчити обставини ратифікації Харківських угод 27 квітня 2010 року і дії 236 депутатів, які проголосували за це рішення, яке призвело до окупації Криму.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua