• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

В СБУ потроллілі Наливайченко і зняли відео про шаманів-екстрасенсів

Реклама на dsnews.ua
У Службі безпеки України спростували інформацію про залучення до роботи фахівців з екстрасенсорними або магічними здібностями

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на офіційну сторінку СБУ в Facebook.

"Не відповідає дійсності інформація видання "Страна.иа" з посиланням на інтерв'ю з Валентином Наливайченком по залученню до роботи в СБУ фахівців з екстрасенсорними або магічними здібностями", - написали в СБУ.

Крім того, у відомстві уточнили, що "не виключаємо, що мова в інтерв'ю могла йти про особисті позаштатних радників Валентина Наливайченка в 2014-2015 роках (коли Наливайченко очолював СБУ)".

Шаман

Не відповідає дійсності інформація видання «Страна.ua» з посиланням на інтерв’ю з Валентином Наливайченком щодо залучення до роботи в СБУ фахівців з екстрасенсорними чи магічними здібностями. Разом з тим, не виключаємо, що мова в інтерв’ю могла йти про особистих позаштатних радників В. Наливайченка у 2014-2015 роках. Враховуючи це, ми здійснили реконструкцію можливої подібної співпраці. Під час зйомок жоден «консультант» - шаман, ворожка, екстрасенс, чаклун, маг, відьма не постраждали.

Gepostet von Служба безпеки України am Dienstag, 18. September 2018

"Враховуючи це, ми здійснили реконструкцію можливого співробітництва. Під час зйомок жоден "консультант" - шаман, ворожка, екстрасенс, колдун, чаклун, відьма не постраждали", - додали в спецслужбі.

Нагадаємо, в інтерв'ю виданню "Країна.юа" Валентин Наливайченко заявив, що Служба безпеки співпрацює з фахівцями, здатними на відстані визначати настрої і думки людей.

    Реклама на dsnews.ua