• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

СБУ знайшла підлітків, які надсилали листи з погрозами бійцям АТО

Реклама на dsnews.ua
Два підлітка надсилали листи з погрозами і побажаннями смерті українським военнсолужащим, які проходять реабілітацію в Харкові

Про це заявив речник Служби безпеки України в Харківській області Владислав Абдула, повідомляє "ДС".

"Управлінням СБ України в Харківській області проведена перевірка за фактом написання двох анонімних листів на адресу військовослужбовців, які проходять лікування у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

Крім того, він додав, що в результаті перевірки правоохоронці вирахували двох авторів листів. Ними виявилися хлопець і дівчина відповідно 16 і 15 років, учні однієї з навчальних груп Державного професійно-технічного навчального закладу "Харківське вище професійне училище будівництва". Обидва є місцевими жителями.

Мотивом хлопця стало особисте неприязне ставлення до одного з добровольчих батальйонів, у нього виник конфлікт з його представниками на ґрунті футбольних уподобань. Він запевнив, що цей лист адресувався виключно представникам зазначеного добровольчого батальйону, а не воїнам Збройних Сил України.

У той же час, мотиви дівчата поки що встановлюються. Зараз вона перебуває на лікарняному за місцем свого проживання.

За результатами проведеної Управлінням СБУ роз'яснювально-профілактичної роботи, адміністрацією навчального закладу застосовані заходи дисциплінарного впливу до класного керівника навчальної групи, де навчаються автори листів, а також до заступника директора училища з виховної роботи.

    Реклама на dsnews.ua