• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

СБУ викликала на допит намісника Києво-Печерської Лаври

Реклама на dsnews.ua
СБУ допитає намісника Києво-Печерської лаври митрополита Павла у кримінальному провадженні щодо планів Росії організувати провокації під час проведення Об'єднавчого собору

Про це на брифінгу заявив заступник голови СБУ Віктор Кононенко, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Для підозри це ще мало, але робота в цьому плані проводиться. Митрополит Павло обов'язково буде допитаний в рамках цього кримінального провадження", - сказав він.

Як повідомив Кононенко, СБУ встановило, що священнослужитель Павло повинен був стати координатором акції протесту проти томосу. Зокрема, про це повідомив українець, який був завербований на території Росії, але потім звернувся в СБУ.

"8 грудня згідно з наданими російською стороною інструкцій була проведена зустріч з митрополитом Павлом, який після озвучування пароля запросив організаторів акції у свій кабінет і провів з ними бесіду. Слід зазначити, що після проведення обшуків у нього (СБУ - ред.) митрополит Павло вів себе досить обережно", - додав він.

Нагадаємо, раніше "ДС" повідомляла, що за результатами розслідування Служби безпеки України, в Києві в день Об'єднавчого собору готувалися провокації.

    Реклама на dsnews.ua