• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

СБУ взялася розслідувати вбивство бойовиками мешканця Хутора Вільного на Донбасі

Службв безпеки розпочала досудове розслідування за фактом загибелі мешканця Луганської області через дистанційне мінування населеного пункту Хутір Вільний Сєвєродонецького району проросійськими бойовиками на Донбасі

Міна ПОМ-2
Міна ПОМ-2 / Прессцентр ООС
Реклама на dsnews.ua

За попередніми даними, терористи здійснили дистанційне встановлення протипіхотних осколкових мін натяжної дії ПОМ-2 на території житлового сектору селища, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу СБУ.

Від вибуху однієї з них на подвір’ї приватного домоволодіння загинув місцевий житель.

Подвір'я вбитого
Подвір'я вбитого

Під час огляду місця події правоохоронці вилучили фрагменти протипіхотної міни ПОМ-2, які після проведення експертиз будуть долучені до матеріалів відповідного кримінального провадження.

Протипіхотна міна ПОМ-2
Протипіхотна міна ПОМ-2

Досудове розслідування за ч. 3 ст. 258 (Терористичний акт, який призвів до загибелі людини) Кримінального кодексу України здійснюватиметься під процесуальним керівництвом Луганської обласної прокуратури.

ПОМ-2
ПОМ-2

ПОМ-2 – протипіхотна міна осколкової натяжної дії, виробництва СРСР та РФ. Встановлюється тільки засобами дистанційного мінування.

Місце трагедії
Місце трагедії

Використання цього засобу ураження заборонено відповідно до Оттавської конвенції про заборону застосування, накопичення запасів, виробництво і передачу протипіхотних мін та про їх знищення від 3 грудня 1997 року.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua