• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Сценарій кампанії проти Кличка ідентичний з атакою 2019 року, - політолог

Офіс Президента атакує лідера "УДАРу" Кличка за сценарієм 2019 року: відкриває порожні кримінальні справи на підставі заяв блогерів

EPA/UPG
Реклама на dsnews.ua

Про це написав політичний експерт Юрій Романенко на своїй сторінці в Facebook. Він зазначив, що два роки тому Банковій вдалося долучити депутатів Київради до атаки, але вдруге вони не погодилися.

"Нова хвиля наїзду на Кличка з боку Офісу президента повністю повторює сценарій 2019 року. Тоді безглуздий і нахабний тиск Богдана провалився, бо був беззмістовним, по суті. Сьогодні — спроба №2. Один в один сценарій, який невдало намагався реалізувати Богдан. Тільки минулого разу заяву в ВАКС подали депутати Київради. Цього разу навіть їх не вдалося переконати подати заяву, довелося вдатися до блогерів", — написав Романенко.

Експерт показав скріншоти ідентичних новин в розпал атаки на Кличка два роки тому і зараз.

Романенко вважає, що в Офісі Президента розраховують виключно на медійний ефект від кампанії.

"Результат атаки буде дорівнювати нулю, як і в 2019 році. Це прекрасно знають в Офісі президента, тому особливих ілюзій на рахунок результату не мають. Тоді яка мета цієї гучної кампанії? Традиційно елементарна: заголовки в новинах і можливість щось сказати Зеленському на прес-конференції, тобто медіа-ефект", — підсумував політичний експерт.

Нагадаємо раніше, коментуючи обшуки, Кличко заявив, що Офіс Президента діє методами Януковича. 

    Реклама на dsnews.ua