• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Сьогодні з України в обхід РФ відправиться демонстраційний рейс в Китай — Яценюк

Реклама на dsnews.ua
Він стане новим напрямком "Шовкового шляху"

15 січня 2016 о 13-00 з Іллічівського морського порту відправиться перший, демонстраційний рейс сполученням "Україна - Китай", повідомляє "ДС" з посиланням на сторінку Facebook прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка.

Сьогодні з Іллічівського морського порту відправляється перший експериментальний рейс за маршрутом...

Gepostet von Арсеній Яценюк am Donnerstag, 14. Januar 2016

Експериментальний рейс дозволить доставляти українські та європейські товари в країни Середньої Азії, навіть при наявності санкционных обмежень на них з боку Москви.

"Сьогодні з Іллічівського морського порту відправляється перший експериментальний рейс за маршрутом Україна-Грузія-Азербайджан-Казахстан-Китай. Він стане новим напрямком "Шовкового шляху" і альтернативою доставки вантажів з України на ці ринки в обхід території Росії. Завдяки рішенню уряду про запуск такого поїзда українські та європейські товари будуть потрапляти в країни Середньої Азії навіть при наявності санкционных обмежень на них з боку Москви. Російське транзитне і торговельне ембарго не завадить транспортуванні наших вантажів на ринки Середньої Азії ", - підкреслив він.

Як раніше повідомляла "ДС", Україна вже цього тижня запустить експериментальний поїзд, який відпрацює маршруту експорту товарів в обхід території Росії, а пізніше стало відомо, що Україна, Азербайджан, Казахстан і Грузія підписали протокол про встановлення конкурентоспроможних пільгових тарифів на вантажоперевезення по Транскаспійському міжнародного транспортного маршруту.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua