• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Секретар РНБО розповів про американські санкції проти 61 українця

Україна звернулася до влади США про надання інформації про кожного українського громадянина, який потрапив під санкції Сполучених Штатів Америки

Олексій Данілов
Олексій Данілов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це на брифінгу повідомив секретар РНБО України Олексій Данілов, передає "ДС".

"На сьогоднішній день нам достеменно відомо про 61 громадянина України, проти яких Сполучені Штати ввели санкції", — сказав Данілов.

Секретар Радбезу розповів, що Україна звернеться до влади США для надання інформації щодо кожного громадянина України, щодо якого було запроваджено санкції. І після отримання документів і їхньої обробки рішення про санкції щодо цих громадян може бути прийнято й на території України.

"Якщо наші правоохоронні органи вважатимуть за необхідне впроваджувати певні процедурні моменти…якщо буде прийнято рішення про введення санкцій на підтримку наших партнерів, після отримання цих документів, після обробки цих документів, ми це будемо робити на території нашої країни", — сказав Данілов.

Також Україна звернеться до європейських партнерів для отримання інформації щодо пісданкційних громадян України.

"Після отримання інформації ми по кожному громадянину будемо приймати окреме рішення", — додав Данілов.

Нагадаємо, після сьогоднішнього засідання РНБО президент Володимир Зеленський оголосив про запровадження санкцій проти 111 іноземних громадян, яких вважають кримінальними авторитетами. Також санкції були запроваджені проти 557 так званих "злодіїв у законі".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua