• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Секретар РНБО запевнив, що в Україні неможливе відкриття російських супермаркетів

Вихід російської мережі супермаркетів на український ринок неможливий. Інформація про запуск супермаркетів Mere не відповідає дійсності

Олексій Данилов
Олексій Данилов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це на пресконференції на полях форуму "Україна 30" заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, передає "ДС".

Зазначимо, раніше в українських ЗМІ зʼявилася заява директора з розвитку мережі Mere в Україні Артема Хоменка про те, що в червні відновить свою роботу супермаркет в Миколаєві, після чого планується відкриття ще декількох десятків магазинів.

Секретаря РНБО попросили прокоментувати це, на що він заявив, що це неперевірена інформація, яка "починається з невизначених ресурсів".

"Як це взагалі можливо, це чисто провокаційні речі. Якщо не дай бог якась міська влада дозволить цим хлопам працювати, повірте, у нас вистачить розуміння, що це робити неможливо… Нехай у себе там, у них є де розвиватися, Хабаровськ… нехай туди їдуть і розвивають дискаунтери… Якщо міська влада буде давати преференції російському бізнесу, якщо мова йде про Миколаїв, то до мера і депутатів дуже швидко будуть застосовані (заходи, — "ДС"), тому що без їх рішення цього зробити не можна", — зазначив Данілов.

Згідно з офіційними даними, кінцевим бенефіціаром мережі супермаркетів Mere є російський бізнесмен Серній Шнайдер.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua