• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Секретар РНБО запевнив, що в Україні неможливе відкриття російських супермаркетів

Вихід російської мережі супермаркетів на український ринок неможливий. Інформація про запуск супермаркетів Mere не відповідає дійсності

Олексій Данилов
Олексій Данилов
Реклама на dsnews.ua

Про це на пресконференції на полях форуму "Україна 30" заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, передає "ДС".

Зазначимо, раніше в українських ЗМІ зʼявилася заява директора з розвитку мережі Mere в Україні Артема Хоменка про те, що в червні відновить свою роботу супермаркет в Миколаєві, після чого планується відкриття ще декількох десятків магазинів.

Секретаря РНБО попросили прокоментувати це, на що він заявив, що це неперевірена інформація, яка "починається з невизначених ресурсів".

"Як це взагалі можливо, це чисто провокаційні речі. Якщо не дай бог якась міська влада дозволить цим хлопам працювати, повірте, у нас вистачить розуміння, що це робити неможливо… Нехай у себе там, у них є де розвиватися, Хабаровськ… нехай туди їдуть і розвивають дискаунтери… Якщо міська влада буде давати преференції російському бізнесу, якщо мова йде про Миколаїв, то до мера і депутатів дуже швидко будуть застосовані (заходи, — "ДС"), тому що без їх рішення цього зробити не можна", — зазначив Данілов.

Згідно з офіційними даними, кінцевим бенефіціаром мережі супермаркетів Mere є російський бізнесмен Серній Шнайдер.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua