• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Секретар РНБО заявив, що Україна воюватиме з РФ "розумом": що мається на увазі

Реклама на dsnews.ua

Секретар Ради національно безпеки і оборони Олексій Данілов зазначає, що з урахуванням фінансових і військових можливостей Російської Федерації українська сторона "буде воювати розумом". Йдеться про пріоритетний розвиток традиційно сильних для України військових галузей і ставкою на людський потенціал

Про це він заявив під час круглого столу за темою "Технології асиметричного протидії зовнішньої агресії та шляхи їх ефективного розвитку", передає "ДС" із посиланням на РБК-Україна.

За його словами, ключовою умовою формування потужного ОПК є розвиток людського потенціалу в галузі.

"Без людей, без мізків українців ми не отримаємо перемогу", — сказав він і додав, що президентові Володимиру Зеленському скоро подадуть на розгляд аналіз стану системи вищої освіти і підготовки фахівців у сфері нацбезпеки.

Він також додав, що на сьогодні на передній план виходять кібернетична, біологічна та інформаційна війни, і "весь світ сьогодні воює інтелектом".

У той же час він підкреслив, що в розвитку військової промисловості слід зробити акцент на ракетах і авіації.

"Авіація була завжди в країні дуже потужною. Нам треба терміново ставити все на свої місця. Це дві фундаментальні речі — ракети та авіація", — зазначив Данилов.

Він також додав, що виділені на безпеку і оборону 246 млрд гривень — це безпрецедентна сума, але непорівнянна з витратами Росії.

"Розуміючи, хто є нашим суперником, розуміючи ті бюджети, які є в РФ, підкреслюю, що ми будемо воювати розумом", — сказав секретар РНБО.

    Реклама на dsnews.ua