• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Селезньов: На Донбасі воюють близько 6000 російських військових

Реклама на dsnews.ua
На окупованих бойовиками територіях Донбасу зараз знаходиться близько 6000 російських військовослужбовців

Про це заявив в інтерв'ю Радіо Свобода речник Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов, передає "ДС".

"До 6000 російських військовослужбовців знаходиться на тимчасово окупованій території Донбасу і в 40000 російсько-терористичних бойовиків, а також місцевих маргіналів, які виконують завдання у складі першого і другого армійських корпусів, які функціонально підпорядковуються Збройним силам Російської Федерації. Фактично вони виконують роль окупаційних військ на території України ", - сказав Селезньов.

Він зазначив, що російські кадрові військові не припиняють прибувають на окуповані території Східної України, в тому числі і керівний склад.

"Є безпосередні керівники, на рівні командира роти й вище, виконують завдання за принципом" відрядження "на час", - розповів Селезньов.

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з міністром оборони США Джеймсом Маттисом 24 серпня в Києві заявляв про близько 3 тисяч російських кадрових військових, які воюють на Донбасі.

Збройний конфлікт на сході України розпочався навесні 2014 після російської анексії Криму. Україна і Захід звинувачують Росію в підтримці сепаратистів на Донбасі, Москва ці звинувачення відкидає, незважаючи на затримання в зоні конфлікту російських військових, і заявляє, що на непідконтрольних Києві територіях можуть бути хіба що російські "добровольці".

    Реклама на dsnews.ua