• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Семенченко втягнув Україну в грандіозний міжнародний скандал, - Березовець

Реклама на dsnews.ua
Депутат ВР Семен Семенченко втягнув Україну в дипломатичний скандал, щоб мінімізувати наслідки Києву слід надати максимальне сприяння грузинським слідчим

Про це в ході онлайн-конференції "ДС" заявив політолог, ведучий програми The Week Тарас Березовець, коментуючи затримання в Тбілісі шістьох українців зі зброєю.

На його думку, без втрат Україні з цього скандалу ніяк не вийти.

"Якщо б це не була така дружня країна як Грузія, то вже вигрібали б посол України, і міністр закордонних справ", - додав політолог.

А щоб мінімізувати шкоду, продовжив Березовець, українській стороні слід надати всю необхідну інформацію, в тому числі по лінії правоохоронних органів, щодо цих українців, які були затримані зі зброєю.

"Ми повинні в даній ситуацією забути про те, що повинні захищати інтереси громадян України, тому що справжні громадяни Україні ніколи не втягли б такий скандал", - вважає він.

Києву наразі, за словами політолога, потрібно максимально співпрацювати з грузинським наслідком і показати, що держава до цієї ситуації не має абсолютно ніякого відношення.

"Семенченко по суті маргінал, авантюрист. Гірше того, що він заступник голови комітету з питань національної безпеки і оборони, який має доступ до державної таємниці", - зазначив Березовець.

Його колега Пітер Залмаев у свою чергу розповів, що впливові представники українсько-американської діаспори зізнавалися: не розуміють, що така людина як Семенченко робить в рядах проєвропейськи орієнтованої партії "Самопоміч".

    Реклама на dsnews.ua