• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Сім'я Дубинського володіє 24 квартирами і 17 авто: Нардеп пояснив це "талантом"

Реклама на dsnews.ua
У власності сім'ї нардепа від "Слуги народу" Олександра Дубинського знаходяться 24 квартири і 17 автомобілів

Про це зазначено в розслідуванні Bihus.info, інформує "ДС" з посиланням на Depo.ua.

Зокрема мати нардепа володіє Toyota Land Cruiser 2013 року вартістю 50 тисяч доларів, на якому їздить сам Дубинський.

Також "слуга народу" протягом останніх п'яти років купив десять автомобілів, сім з яких Mercedes-Benz, Porsche Carrera і Honda S2000.

У мами Дубинського протягом останніх п'яти років з'явилося сім автомобілів, зокрема: два Mercedes-Benz G55 2009 року і E55, Toyota Land Cruiser 2013 року, Мaserati Соире Сambiocorsa 2006 року.

Крім того, Дубинський володіє двома квартирами близько Fairmont Grand Hotel Kyiv, шістьма земельними ділянками в Хотові з заміським будинком, будинком в Солом'янському районі столиці, квартирою у Французькому кварталі і квартирою на Теремках.

Сам нардеп пояснює такі покупки "талантом".

При цьому сім квартир є у дружини Дубинського, шість з яких близько квартир, що належать самому нардепу. У 2015 дружина парламентарія купила три квартири на Печерську, а потім по одній в 2016 і 2017 роках роках там же.

Згідно з інформацією журналістів, мама Дубинського купила 19 об'єктів нерухомості за суму 1 млн протягом чотирьох років, а значна їх частина з'явилася перед виборами. При цьому до 2016 року джерелом доходу матері нардепа була пенсія.

    Реклама на dsnews.ua