• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Сенат США схвалив військовий бюджет-2019: Допомога Україні збільшили на $50 млн

Реклама на dsnews.ua
Сенат Сполучених Штатів схвалив проект бюджету Пентагону на 2019 рік, в якому передбачено збільшення допомоги Україні на посилення безпеки до $250 млн

Про це повідомляє посольство України в США на сторінці в Facebook, передає "ДС".

"Сенат США схвалив раніше узгоджений з Палатою представників проект "Закону про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік", який передбачає $250 млн для допомоги Україні", - йдеться в повідомленні.

Дана кошторис оборонного бюджету на $50 млн перевищує бюджет 2018 року для відповідних програм підтримки української держави.

"Згідно законопроекту, $250 млн. виділяються, в тому числі, на проведення військових навчань, надання військового оснащення, летальних видів озброєнь і логістичної підтримки, заміни раніше наданих озброєнь або військових товарів. Перелік видів допомоги включає також розвідувальну підтримку збройних сил України", - зазначають в українському посольстві.

Для вступу в силу погоджений проект "Закону про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік" треба ще проголосувати в Палаті представників, після чого він буде переданий на підпис президентові США.

    Реклама на dsnews.ua