Сергій Лещенко хоче прийти на ефір Савіка Шустера, аби захистити себе від звинувачень
Журналіст Сергій Лещенко хоче взяти участь у програмі Савіка Шустера на телеканалі "Україна 24". Таким чином Лещенко хоче висловити свою позицію щодо звинувачень, які лунали на каналі
![Сергій Лещенко](https://www.dsnews.ua/static/storage/thumbs/414x290/1/e0/eca681ff-b9303cf7f11343f014105d8b47f85e01.jpg?v=2983_1)
Про це журналіст написав у своєму Facebook.
"Було приємно дізнатися, що вчора моє прізвище згадували весь вечір у різних ефірах телеканалу Ріната Ахметова "Україна-24". Адже все, окрім некрологу, є рекламою. А також це тепер дає мені законне право на репліку", — написав журналіст.
Для дотримання балансу думок та неупередженості Лещенко запропонував залучити його до ефіру програми "Свобода слова" у п’ятницю 22 жовтня.
Журналіст також нагадав, що свого часу захищав право Шустера вести програму в Україні.
"Як член комітету порятунку Савіка Шустера, власник клубної карти Шустера та переможець премії Шустера за минулі роки маю на це моральне право. А як громадянин України маю юридично гарантоване право на відповідь. Мої контакти відомі всім у цій редакції. Відмову вважатиму повним нехтуванням базових стандартів журналістики", — заявив Лещенко.