• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Сергій Гусовський: Київ – місце сили, окуповане некомпетентною владою (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Останні 30 років київська влада та ті, хто знаходяться біля неї, поводяться як окупанти

Про це заявив кандидат на посаду мера Києва Сергій Гусовський на форумі «Київ майбутнього», передає "ДС".

Сергій Гусовський
Сергій Гусовський

«Останні 30 років київська влада та ті, хто біля неї, поводяться як окупанти. Витягують із міста все, що можна. Вони не мають ані поваги, ані любові до нашого міста», – заявив він.

Київ - місце сили!

Київська Русь, Магдебурзьке право – Київ завжди був сакральною столицею, місцем сили і центром тяжіння. Навіть більшовицька навала, нацистська окупація та Чорнобильська катастрофа не знищили його. То чому ж сьогодні воно в суцільному занепаді? Не обдурюймо себе – вже 30 років київська влада поводить себе як окупант – нівечить його задля власного збагачення. Час покласти цьому край і повернути Києву те, на що Київ заслуговує – любов та повагу.

Gepostet von Сергій Гусовський am Mittwoch, 14. Oktober 2020

Проблема, на думку політика, у неухваленому досі законі про столицю, який повернув би Києву справжнє самоврядування, якого столиця позбавлена вже 10 років стараннями ще Януковича. Адже зараз децентралізація оминула Київ, мер якого не має таких самих повноважень, як керманичі інших українських міст.

«Зараз у Києві виконавча влада не підпорядковується Київраді. Голова КМДА призначається Президентом, як і голови райдержадміністрацій. Звідси залежність від центральної влади. Виконавчим органам, фактично, байдуже, які рішення приймають у Київраді. Ми говоримо про те, що самоврядування столиці – ключове рішення того, щоб Київ був взірцем для інших міст України».

Ще одна проблема теперішньої київської влади – відсутність візії розвитку міста, вважає Сергій Гусовський. Йдеться про сучасну стратегію розвитку міста, генеральний план, який відповідає цій стратегії, закон про столицю, який відновить самоврядування і закон про агломерацію, щоб гармонізувати відносини Києва й міст-сателітів.

«Без вирішення цих фундаментальних питань буде продовжуватися хаотичне вирішення дрібних проблем. А все, що ми бачимо зараз, це точкові ініціативи, які не складаються в цілісну картину».

Сергій Гусовський очолює список кандидатів у депутати Київради від партії «ЗА МАЙБУТНЄ». 

    Реклама на dsnews.ua