Шевченко прокоментував поразку збірної України від хорватів

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував поразку від Хорватії (0: 2) і виліт у кваліфікації до ЧС-2018

За словами Шевченка, клас лідерів хорватської збірної виявився вище, пише "ДС" з посиланням на Федерацію футболу України.

"У нас є певні проблеми з форвардами. Враховуючи перебіг подій у першому таймі, вважаю, що взаємодія в атаці у наших гравців була на належному рівні. У другій половині зустрічі трохи не витримали, позначилася різниця в класі. Маю на увазі те, що в збірній Хорватії багато класних футболістів, які звикли проводити по два матчі на тиждень на високому рівні. Наш чемпіонат поступається провідним першостях Європи, в яких виступає більшість гравців збірної Хорватії. Тому коли у другому таймі суперник накрутив темп, почав активно застосовувати пресинг, ми стали частіше помилятися. Одна з таких помилок і призвела до першого голу. А потім ми вже пішли в атаку, нічого було втрачати, адже потрібна була тільки перемога", - розповів Андрій Шевченко.

Тренер подякував футболістам за відношення до команди і гри.

"Ми грали з хорошою командою, з сильними виконавцями в складі. Збірна Хорватії за підбором виконавців і якістю гри повинна займати перше місце в групі. У нас був шанс. Але суперник вистояв, коли йому було важко - маю на увазі перший тайм, в якому ми комбінували та створювали моменти, а потім реалізував дві можливості для взяття воріт", - заявив Шевченко.