• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Шевченко: разом з ЮНІДО побудуємо якісну систему енергоменеджменту в Україні

Організація Об'єднаних Націй по промисловому розвитку (ЮНІДО) і Укргазбанк підписали договір, в рамках якого буде створено гарантійний фонд кредитів у розмірі 1,5 млн доларів США
Реклама на dsnews.ua

Фонд допоможе промисловим підприємствам отримати доступ до капіталу для впровадження систем енергоменеджменту у відповідності зі стандартом ISO 50001, а також інших заходів з енергоефективності. Це перший і єдиний у своєму роді фінансовий механізм, створений організацією ООН спільно з українським фінансовим партнером, в основі якого лежить гарантія.

За словами голови правління Укргазбанку Кирила Шевченка, особливо відчутною і корисною підтримка міжнародних інститутів буде для малого і середнього бізнесу, який зараз переживає чи не найважчі часи.

"Співпраця з міжнародними організаціями - важливий вектор в роботі не тільки нашого банку, але і для майбутнього України в цілому. Тому що це успішний досвід, кращі світові практики, які можна застосувати і ефективно використовувати і у нас. Ми вже співпрацюємо з кращими світовими експертами, серед яких IFC, ЄІБ, ЄБРР, Північна екологічна фінансова корпорація (NECFO), KfW, Фінансова ініціатива ООН з навколишнього середовища (UNEP FI), Коаліція лідерів у сфері тарифікації викидів вуглецю (CPLC) Фінансовий форум МСП (SME Finance Forum), PFAN, USAID, а тепер і ЮНІДО, з якою ми відкриємо шлях до побудови якісної системи енергоменеджменту у промисловій сфері", - зазначив банкір.

    Реклама на dsnews.ua