Школяр з України завоював "золото" на першості Європи з греко-римської боротьби

На першості Європи зі спортивної боротьби серед кадетів у Дьере (Угорщина) переможцем у ваговій категорії до 68 кг став український школяр з Краматорська Іван Цибанев

У заключний день першості нагороди розіграли представники греко-римського стилю (спортсмени до 15 років), повідомляє "ДС " з посиланням на Укрінформ.

На шляху до "золота" Цибанев переміг угорця Гергель Ковача (8:4), Атанаса Парушева з Болгарії (7:1), азербайджанця Алі Алізаде (9:1), Майка Хаїмова з Ізраїлю (11:2) і у фіналі - росіянина Вадима Богоева (5: 5, на останньому виконаному прийому).

Бронзові медалі в українців виграли Олександр Лобко (44 кг), який у сутичці за 3-е місце взяв верх над італійцем Еліа Каресиа (13:4) і Маріан Голубовський (57 кг) - після впевненої перемоги над росіянином Артуром Дигусовым (10:0).

Всього на угорському першості Європи зі спортивної боротьби серед кадетів Україна завоювала 14 нагород - 3 золоті, 1 срібну і 10 бронзових: вільна боротьба - 4 "бронзи"; жіноча боротьба - 2 "золота", 1 "срібло", 4 "бронзи"; греко-римська бортьба - 1 "золото", 2 "бронзи".