• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Шмигаль не виключив, що Зеленського-старшого внесуть до списку довічних стипендіантів

Реклама на dsnews.ua

Проект рішення Кабміну про призначення довічних стипендій педагогам був відкликаний для доповнення списків претендентів. Таким чином, до нього може бути включено батька президента України Володимира Зеленського Олександра Семеновича

Про це йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, передає "ДС".

Так, глава уряду написав, що отримав лист-звернення від трудового колективу Криворізького Державного університету економіки і технологій. У своєму листі педагоги, повідомили Шмигалю, шо незадоволені тим фактом, що уряд не розглянув питання про подання на призначення довічної державної стипендії батькові президента Олександру Зеленському.

У листі зазначено, що трудовий колектив нібито неодноразово вносив подання на призначення спіпендіі, починаючи з 2017 року і просить "забезпечити об'єктивну оцінку заслуг Зеленського, виходячи з досягнень і досягнень претендента".

"Через несподіваний медійний резонанс хочу прояснити позицію уряду, щоб уникнути спекуляцій: в середу, 2 вересня, проект про призначення довічних стипендій педагогам був відкликаний для доповнення списків претендентів. Закликаємо трудові колективи вищих навчальних закладів протягом двох наступних тижнів подати списки кандидатів на державні стипендії, щоб Уряд прийняв рішення до 1 жовтня — дня працівника освіти. Уряд хоче, щоб всі видатні діячі освіти отримали відповідну нагороду від держави", — зазначив він.

Нагадаємо, 2 вересня, Кабінет міністрів України розглядав підготовлений Міністерством освіти і науки України проєкт указу президента про призначення довічних державних стипендій видатним діячам освіти, в тому числі Олександру Зеленському. Безпосередньо під час засідання за ініціативою в.о. глави МОН Сергія Шкарлета проєкт указу був знятий з розгляду.

Як повідомляла "ДС", сам Олександр Зеленський вважає, що його кандидатура на отримання довічної державної стипендії була висунута не через родинні зв'язки з головою держави.

    Реклама на dsnews.ua