• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Шмигаля викликали в Раду через зростання тарифів

Реклама на dsnews.ua

Премʼєр-міністр Денис Шмигаль 25 січня виступить на засіданні погоджувальної ради, а 26 січня буде присутній на пленарному засіданні Верховної Ради

Про це повідомив спікер українського парламенту Дмитро Разумков, інформує "ДС".

"Зараз українське суспільство чекає від нас оперативної реакції на ті події, які відбуваються протягом останнього місяця. Це підвищення тарифів на газ, на опалення, на гарячу воду, на електрику … Є уже перші кроки уряду. Сьогодні у нас виступить премʼєр-міністр на погоджувальній раді, завтра він також буде на засіданні Верховної Ради і відповідатиме на запитання депутатських фракцій та груп", — сказав Разумков.

Як писала "ДС", на позачерговому засіданні 18 січня Кабінет міністрів ухвалив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр. 19 січня НКРЕКП встановила граничний тариф на розподіл газу.

Нагадаємо, з 1 січня в Україні зросли тарифи на газ та його транспортування, а також було скасовано пільгову вартість на 100 кВт електроенергії на місяць для приватних споживачів. У зв’язку зі зростанням цін на компослуги проходять низка протестів у різних регіонах, зокрема, на Харківщині, Полтавщині, Миколаївщині, Буковині, Прикарпатті, Закарпатті, Сумщині, Чернігівщині, Житомирщині. Акції супроводжуються перекриттям автодоріг.

    Реклама на dsnews.ua